Світоліна та Костюк дізналися свої нові позиції у Чемпіонській гонці WTA – Еліна серед лідерів

Жіноча тенісна асоціація оновила рейтинг Гонки до WTA Finals після Мастерса в Римі.

Еліна Світоліна / скріншот

Еліна Світоліна / скріншот

Юрій Остроумов
Юрій Остроумов Журналіст

Еліна Світоліна, перша ракетка України, стала переможницею римського турніру серії WTA 1000, перегравши у фіналі американку Коко Гофф (6:4, 6:7 (3:7), 6:2), та покращила свою позицію у Чемпіонській гонці 2026 року, або Гонці до WTA Finals.

до речі
відео дня
реклама

Найкраща українська тенісистка має у своєму доробку 3460 залікових балів та посідає 3-тю позицію. Лідирує Єлена Рибакіна з Казахстану, у якої 4318 пунктів, друга – Аріна Соболенко (4080).

Еліна Світоліна піднялася на два рядки, випередивши Джессіку Пегулу та Мірру Андрєєву.

Одразу за топ-8, які потраплять до WTA Finals 2026, розташовується Марта Костюк, яка, нагадаємо, на початку травня стала чемпіонкою Мастерса у Мадриді. У неї 9-те місце та 1715 очок.

Цікаво, що №3 серед українок у Гонці до WTA Finals – це Юлія Стародубцева, у якої 43-те місце з 569 балами.

Топ-10 Гонки до WTA Finals 2026

відео дня

Нагадаємо, у світовому рейтингу у Еліни Світоліної зараз 7-ме місце, а Марта Костюк на 15-й позиції.

до речі
реклама