Сіренко – про поразку Фаніяна дискваліфікацією: "Ознаки симуляції були очевидними"
Український боксер-важковаговик Владислав Сіренко (22-1, 19 КО) прокоментував дискваліфікацію Арама Фаніяна (26-3, 6 КО) в бою за пояс WBO Global проти Ігнасіо Ірібаррена (16-0-1, 5 КО).

Владислав Сіренко / фото: b-1boxing.com
Український супертяж Владислав Сіренко поділився думками щодо поразки Арама Фаніяна в бою проти аргентинця Ігнасіо Ірібаррена. Арама дискваліфікували за удар по потилиці.
"Так, візуально ознаки симуляції були очевидними, хоча офіційно це може підтвердити лише лікар. Зазвичай в подібних ситуаціях спочатку знімають бал. Але з іншого боку правила також дають рефері повне право на миттєву дискваліфікацію, якщо він розцінює порушення як навмисне та таке, що призвело до травми. Підрахунок очок можливий лише у випадку ненавмисного фолу. Оскільки рефері трактував удар як умисний, то за правилами неможливість продовжити бій через такий фол означає пряму дискваліфікацію.
Мені дуже шкода за цю ситуацію. Знаю Арама особисто ще з підліткового віку, і він ніколи не поводив себе як брудний боксер. Тому подібне рішення відверто засмучує. Вірю, що цей прикрий епізод стане для нього корисним уроком, який допоможе уникати подібних моментів на шляху до нових перемог", – сказав Сіренко для Sportarena.
Зазначимо, що у 10-му раунді Фаніян вдарив Ірібаррена в потилицю, після чого аргентинець сів на коліно, а потім ліг на канвас рингу. Ігнасіо не зміг продовжити бій, а українець отримав поразку дискваліфікацією. Команда Фаніяна не згодна з рішенням рефері.

