Онофрійчук завоювала срібло у багатоборстві на Кубку світового виклику в Румунії
Таїсія Онофрійчук вдало стартувала на турнірі в Європі.

Таїсія Онофрійчук / Фото Марії Музиченко

Будь в курсі спортивних новин першим
Кубок світового виклику. Особисте багатоборство (жінки):
1. Дар'я Варфоломєєв (Німеччина) – 116,950 бала
2. Таїсія Онофрійчук (Україна) – 112,000
3. Тахміна Ікромова (Узбекистан) – 111,450
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виграла срібло Кубка світового виклику в Румунії у фіналі особистого багатоборства.
У вправі з обручем 18-річна киянка продемонструвала третій результат. У спробі з м'ячем та булавами стала четвертою, а зі стрічкою – п'ятою. Загального результату вистачило, щоб здобути срібну медаль.
Золото ж виборола німкеня Дар'я Варфоломєєва, яка майже на п'ять балів обійшла українку.
Результати Онофрійчук в багатоборстві:
Обруч – 3 місце (28,800 балів)
М'яч – 4 (27,800)
Булави – 4 (28,750)
Стрічка – 5 (26,650)
До слова, це вже шоста медаль Онофрійчук на етапах Кубка світового виклику. Перше золото українка здобула у 2024 році в Клуж-Напоці у вправі зі стрічкою напередодні Олімпіади. У 2025-му вона захистила цей титул, а також виграла змагання з булавами та стала срібною призеркою у вправах з м'ячем і в багатоборстві.