Олімпійська чемпіонка Ріо-2016 з тенісу народила доньку – дівчинка отримала подвійне ім’я (ФОТО)

Моніка Пуїг та її чоловік Нейтан Рекітт стали батьками.

Моніка Пуїг / фото: instagram.com/monicaace93

Моніка Пуїг / фото: instagram.com/monicaace93

Юрій Остроумов
Юрій Остроумов Журналіст

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Пуерторіканська екс-тенісистка повідомила про народження доньки, якій Моніка разом зі своїм чоловіком дали ім'я Міла Александра.

до речі
відео дня
реклама

31-річна Моніка Пуїг – чемпіонка Олімпіади-2016, яка проходила у Ріо-де-Жанейро. Вона у фіналі у трьох сетах переграла німкеню Анжелік Кербер – 6:4, 4:6, 6:1.

Влітку 2022 року Пуїг остаточно завершила свою професійну кар’єру. Перед цим вона намагалася повернутися у Тур після операцій на плечах. Не зуміла.

У 2023 році Моніка Пуїг пробігла декілька марафонів, а минулого року брала участь у чемпіонаті світу з тріатлону Ironman.

Екс-восьма ракетка світу зашкварився вимогою повернути росіянам прапор: "Це безглуздо"

реклама