"Одного разу я завтикав і пропустив з правої": українець розповів, як готував Джошуа до поєдинку з Джейком Полом
Український боксер суперважкої вагової категорії Богдан Миронець (10-1, 5 KO) висловився щодо британського екс-чемпіона Ентоні Джошуа.

Богдан Миронець і Ентоні Джошуа / Фото з instagram.com/bogadanius
"Сам бій тривав на три раунди довше, аніж я очікував. Тут треба віддати належне Полу, бо він добре відпрацював "велосипед". Варто розуміти, що не так легко нокаутувати суперника, якою б не була різниця у класі, коли той хоче не перемогти, а вижити. Пол намагався якомога довше відтермінувати те, що мало трапитися у цьому поєдинку.
Чи показав щось Пол у рингу? Декілька разів він влучив своїми найкращими ударами. На одному з повторів можна було побачити оверхенд у щелепу. Однак цей момент лише підкреслив різницю у класі й габаритах. Коли б’ються боксери однакової ваги, подібні удари призводять до нокдаунів та нокаутів. А тут було таке відчуття, що прилетіло просто у стіну.
Чи побачили ми повністю реальний поєдинок? Я не вважаю, що Джошуа міг піти на якісь домовленості. Він розумів, що йому потрібно перекрити важку поразку досить переконливою перемогою. Це ідеальний варіант, коли ти отримуєш бій з мінімальними ризиками, але з максимальним чеком. Потрібно просто вийти й показати, що ти досі у порядку. Пола він би переміг, готуючись навіть без тренера у себе в гаражі на мішках, або вставши з дивану після вечірки. Це просто інша ліга.
Як я потрапив до табору Джошуа напередодні поєдинку з Полом? Менеджер та мій товариш Макс Міхальов запропонував мене команді у ролі спаринг-партнера. Пробув там три тижні.
Щодо Джошуа... Це боксер екстракласу, неймовірно досвідчений й рівень при ньому. Проте я б не сказав, що це щось дивовижне. Для мене це гарний досвід у будь-якому разі. Він дуже дисциплінований, виконує вказівки тренера й прислухається, що йому кажуть. Також можу відзначити його дуже хороший тоннаж ударів. Якщо приймати їх на блок, то тебе зносить.
Який спаринг запам’ятався вам найбільше? Останній перед моїм від’їздом. Перед цим мені давали з ним небагато раундів, по два-три. А тоді ми спарингували чотири трихвилинки, він вже набрав хорошу форму, й ми гарно "зарубалися" у доволі високому темпі. Я пропустив від нього один з найкращих ударів, яким він відправляв у нокдаун, а потім у нокаут Франсіса Нганну. Він смикає джебом, провокує на захисну дію, а сам при цьому відтягується назад й робить гарний крос з правої руки. Нічого катастрофічного зі мною не сталося й ми продовжили. Проте тепер я можу сказати, що був у Джошуа на спарингах. Одного разу завтикав й пропустив", – сказав Миронець у коментарі Sport-Express.
Нагадаємо, Джошуа звернувся до команди Олександра Усика за допомогою й готувався до поєдинку під керівництвом українського тренера Єгора Голуба. Також у кутку Ентоні перебував директор Усика Сергій Лапін. Для Джошуа ця перемога стала першою після поразки Даніелю Дюбуа у вересні 2024 року.

