Флорида вибила Кароліну і вийшла у фінал, вигравши вирішальний матч після 0:2 – плей-офф НХЛ
Зіграно п'ятий поєдинок фінальної серії у Східній конференції. Результат і звіт про матч – читайте в цій новині "Футбол 24+".

Флорида вибила Кароліну і вийшла у фінал / скріншот

Всі інсайди про зірок збірної України.
Плей-офф НХЛ, фінал Східної конференції, п'ятий матч
Кароліна – Флорида – 3:5 (2:0, 0:3, 1:2)
Шайби: Ахо, 04:39, 18:54, Джарвіс, 48:30 – Ткачук, 27:23 більш., Родрігес, 27:53, Лунделл, 31:59, Верхейге, 52:21, Беннетт, 59:06.
Флорида виграла серію з рахунком 4-1.
Флорида довела серію проти Кароліни до підсумкового успіху після складної виїзної перемоги в п'ятому поєдинку. Пантерз перший період провалили, програвши його з рахунком 0:2. Однак у другій 20-хвилинці їм вдалося розгорнути гру на 180 градусів. Господарі льоду рахунок зрівняли (3:3), але в завершальній 10-хвилинці зустрічі шайба ще двічі побувала в їхніх воротах.
Вигравши поєдинок і серію, Флорида третій рік поспіль вийшла у фінал Кубка Стенлі. У 2023 році у вирішальній серії вона в п'яти матчах програла Вегасу (1-4), після чого у 2024-му в семи матчах обіграла Едмонтон (4-3).
У фінальній серії нинішнього сезону Пантерз зіграють із переможцем пари Едмонтон – Даллас, у якій зараз "нафтовики" ведуть у рахунку 3-1.

IIHF планує створити новий міжнародний турнір для європейських збірних з хокею