Чинний володар Кубка України з баскетболу сенсаційно склав повноваження у півфіналі – кривдник готовий забрати трофей

Відбулися матчі півфіналу Фіналу чотирьох розіграшу Кубка України з баскетболу серед чоловічих команд. Результати та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Київ-Баскет засмутив Дніпро / ФБУ

Київ-Баскет засмутив Дніпро / ФБУ

Юрій Остроумов Журналіст

Клуб Дніпро, чинний володар Кубка України та переможець регулярного сезону Суперліги, та Київ-Баскет відкрили в Івано-Франківську Фінал чотирьох кубкового турніру.

до речі
відео дня
реклама 21+

Хід матчу виправдав його статус – гра весь час була дуже близькою. Дніпро лідирував більшу частину ігрового часу до великої перерви, а кияни перехопили ініціативу в другій половині та отримали максимальні 9 очок переваги в середині четвертої чверті. Команда з Дніпра змогла скоротити відставання та зрівняти рахунок, але за 40 секунд до фінальної сирени 3-очковий у виконанні Михайла Бублика приніс київській команді сенсаційну перемогу – 69:66.

Київ-Баскет у фіналі зустрінеться з Говерлою з Івано-Франківська, яка у другому півфіналі перемогла Запоріжжя – 86:74. Вирішальними у зустрічі стали переконливіші дії баскетболістів Говерли у першій та четвертій 10-хвилинках.

Фінал Кубка України сезону-2025/26 серед баскетбольних чоловічих команд відбудеться у неділю, 15 березня, початок – о 14:30 за київським часом.

відео дня

Кубок України з баскетболу, чоловіки, 1/2 фіналу

Дніпро – Київ-Баскет – 66:69 (22:20, 15:16, 10:13, 19:20)

Говерла – Запоріжжя – 86:74 (24:17, 19:19, 21:20, 22:18)

до речі
реклама