Міський сталіон, Краків
Міський сталіон, Краків
Год основания 1954
Страна Польша
Город Краков
Покрытие трав'яне
Вместимость 20732

Стадіон у вигляді треку для спідвею, з футбольним полем в центрі. Дві трибуни у формі півмісяця з колонами по краях були влаштовані на насипних пагорбах. Місткість стадіону спочатку становила приблизно 35 000 глядачів.

Стадіон ніколи не розширювався, проте деякі зміни мали місце - головна трибуна була перебудована, її місткість значно зменшилася: сектори навпроти центру поля були прибрані, а що залишилися, були замінені залізобетонними конструкціями. Протилежна трибуна також видозмінилася - були прибрані кінці “півмісяця”, що додало трибуні прямокутну форму.

В кінці 90-х “Віслу” купує польський мільйонер Богуслав Купьяль, і клуб починає інвестувати кошти в реконструкцію стадіону. На порожньому місці в центрі головної трибуни був побудований VIP-сектор. Далі весь стадіон був оснащений індивідуальними пластиковими сидіннями, що зробило його одним з перших в Польщі повністю сидячих стадіонів із місткістю двох трибун приблизно 9 500 глядачів. У 2002 році на стадіоні була змонтована система освітлення на 4-х щоглах, поставлених по кутах поля, після чого арена стала відповідати нормам УЄФА для проведення міжнародних зустрічей. У 2003 році була встановлена перша в Польщі система підігріву поля, будівництво якої було розпочато після проблем з полем, що виникли в матчі проти “Лаціо” в лютому 2003 року. На початку 2004 за північними воротами була споруджена нова крита трибуна сталевої конструкції, місткістю близько 1 000 глядачів. Її будівництво було викликано вимогами ліги мати на кожному стадіоні мінімум 1 000 критих глядацьких місць.
 

Залиште відгук