Власник Челсі бурхливо відреагував на поразку від Манчестер Сіті – поведінку боса лондонців зафіксували камери
Власника Челсі Тодда Бьолі не вразила гра його команди проти Манчестер Сіті (0:2) у першому турі АПЛ.

Тодд Бьолі / фото: Chris Brunskill/Fantasista/Getty Images

Ольга Любушкіна Журналістка
Лондонці стартували в чемпіонаті Англії з гри проти чемпіона. Матч з Манчестер Сіті був складним і Челсі програв з рахунком 0:2.
реклама
На трибунах був присутнім бос "синіх" Тодд Бьолі. Він не міг спокійно спостерігати за грою підопічних Енцо Марески. Камери зафіксували, як за п'ять хвилин до закінчення матчу Бьолі покинув трибуни, а потім попрямував всередину стадіону.
Нагадаємо, що у наступному турі АПЛ Челсі зіграє проти Вулверхемптона. Ця гра запланована на 25 серпня.

