"Він жив зовсім поруч з нами, але тримався осторонь": Каррагер прокоментував смерть Жоти

Експерт Sky Sports і колишній захисник Ліверпуля Джеймі Каррагер заявив, що футбол об'єднується, щоб оплакувати смерть Діогу Жоти та його брата.

Джеймі Каррагер / Pro Shots

Джеймі Каррагер / Pro Shots

Олекса Бик Журналіст

"Я в стані шоку, насправді. Це один з небагатьох випадків, коли вся футбольна сім'я збирається разом. Я не можу в це повірити, це так сумно і жахливо для його сім'ї, його дружини і трьох чудових дітей.

до речі

відео дня
реклама 21+

Він жив зовсім поруч з нами, але тримався осторонь. Він справляв враження дуже тихої і скромної людини, справжнього сім'янина. Він здавався чудовим хлопцем і, звичайно, чудовим футболістом. Важко підібрати слова. Зараз мова не про футбол і Ліверпуль, а про його сім'ю і трьох прекрасних дітей.

Весь футбол об'єднується в таких ситуаціях. Влітку він щойно виграв Прем'єр-лігу з Ліверпулем, Лігу націй з Португалією і одружився два тижні тому. Це просто показує нам усім, як швидко може змінитися життя, ви навіть не можете цього усвідомити.

Це змушує нас усіх зробити крок назад і подивитися, наскільки насправді важливі речі, можливо, сам футбол. Ми пристрасно і гаряче ставимося до гри, включаючи мене, але це змушує задуматися: "Навіщо? Навіщо?"

відео дня

Для всіх в грі, особливо в Англії і Прем'єр-лізі, гра Ліверпуля в п'ятницю ввечері буде присвячена Діогу Жоті, а не результату. Це буде величезний сплеск емоцій. Ви думаєте про гравців, про відносини, які у нього були, про те, як вони будуть себе почувати сьогодні, дізнавшись новини.

реклама

Я не дуже добре знав Діогу, але я в шоці. Його товариші по команді в Ліверпулі і збірній Португалії, мабуть, дуже страждають, як і його сім'я. Я можу собі уявити, як це сильно вдарить по його товаришам по команді, але я впевнений, що клуб об'єднається і спробує побудувати майбутнє, думаючи про свого товариша Діогу", – цитує Каррагера Sky Sports.

Діогу Жота – особливий джокер Клоппа: хет-трик у ЛЧ, перфоманси з Арсеналом, останній гол за Ліверпуль на очах Миколенка

реклама