Новий наставник Сікана оцінив форму українця та порівняв його зі співвітчизником

Головний тренер бельгійського Андерлехта Бесник Хасі поділився своїми враженнями від переходу українського нападника Данила Сікана.

Данило Сікан / фото: ФК Андерлехт

Данило Сікан / фото: ФК Андерлехт

Анастасія Прокопчук Журналістка

"Сікан тренувався у п’ятницю з командою. Фізично він готовий до того, щоб вийти на поле. Це було його перше заняття з колективом. Він нападник, який активно діє та постійно залучений у гру. Добре комбінує і вміє вриватися за спини захисників.

до речі
відео дня
реклама 21+

Він трохи нагадує мені Ящука – передусім ігровим інтелектом і характерними рухами. Сікан вищий і вибуховіший за Олега. Якщо він настільки ж якісний, як мій колишній партнер, то це дуже хороша новина. Олег був чудовим футболістом, але його стримували численні травми. Сікан і Ящук навіть мають схожі риси обличчя", – розповів Хасі на прес-конференції.

Нагадаємо, Сікан перейшов із Трабзонспора до Андерлехта за 4 мільйони євро плюс бонуси. У сезоні 2025/26 Данило провів за Трабзонспор 6 матчів, у яких забив 4 м’ячі та віддав 1 результативну передачу.

Додамо, що вже сьогодні, 25 січня, Андерлехт проведе матч 22-го туру Ліги Жупіле проти Дендера. Початок о 19:30.

відео дня
до речі
реклама