Українець забив дебютний гол за нову команду в європейській першості – відео нетипового м'яча для гравця
Вінгер Гурніка Забже Максим Хлань відкрив лік голам за нову команду – постраждав гранд чемпіонату Польщі, Легія.

Максим Хлань / скріншот
Гурнік Забже, до якого минулого літа приєднався Максим Хлань, мав шанс закріпитись на першому місці в турнірній таблиці Екстракляси. Для цього треба було здолати Легію, яка наразі переживає не найкращі часи.
до речі
І вже на 22-й хвилині Гурніку вдалось вийти вперед в рахунку. Команда із Забже провела широку атаку, яку розпочала лівим флангом, а завершувалась вона навісом з правого. Сов подав у район дальньої стійки, де захисники загубили невисокого Хланя. Українець же головою замкнув подачу – 1:0!
Додамо, що цей гол став для Максима першим у складі Гурніка в Екстраклясі. До цього він відзначився голом та асистом в матчі Кубка Польщі проти... дубля Легії. Нагадаємо, що в серпні Хлань перебрався до Гурніка з "української" Лехії, де був однією з головних зірок, – 5 голів та 4 асисти в 30 іграх.
Манчестер Сіті мінімально переміг Брентфорд – Ярмолюк провів сильний матч, але травмувався

