Циганков може повернутися в Ла Лігу – за лідера Жирони борються два топ-клуби
Сага з відходом українського легіонера з каталонського клубу продовжує набирати обертів.

Віктор Циганков / Getty Images

Усі новини ЧС-2026 в один клік.
Український півзахисник Жирони Віктор Циганков має шанс знову зіграти в Ла Лізі, повідомляє Fichajes.
За повідомленням джерела, 28-річний вінгер серйозно зацікавив Валенсію та Севілью. Зазначається, що зарплата в 3 млн євро, яку українець отримує в каталонській команді, вписується у бюджет обох клубів.
Раніше Циганков висловив намір покинути Жирону через виліт команди в Сегунду. Щобільше, він вимагає розірвання контракту (який залишається чинним до 30 червня 2027 року), аби піти вільним агентом.
Севілья має перевагу над Валенсією у боротьбі за українця, адже не обмежена обов'язковим продажем своїх гравців задля трансферу Циганкова. Наразі жоден з клубів ще не робив офіційної пропозиції – потенційні покупці очікують остаточних умов відходу гравця з Жирони. Каталонцям доведеться оперативно вирішувати дилему на фоні скорочення фонду оплати праці після пониження у класі.
Transfermarkt оцінює Циганкова в 15 млн євро, однак 50% прав на українця належить Динамо.
Нагадаємо, раніше про інтерес до українця заявляли Еспаньйол та турецький Трабзонспор.
