Циганик закликав розігнати Динамо після ганьби в Лізі Європи – журналіст вже знайшов заміну "зіркам"
Журналіст та коментатор Ігор Циганик пропонує радикально розібратися з командою Олександра Шовковського.

Динамо – Вікторія Пльзень – 1:2 / ФК Динамо

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
"У мене таке відчуття, що деякі гравці Динамо більше ніколи не перейдуть на новий рівень. Вони просто дограють.
Не треба тримати таких футболістів. Потрібно відпустити. У клубі має бути свіжа кров. Є гравці, яких перетримають, і вони більше не принесуть користі.
Наразі Динамо має якісну команду 2006 року. Костюк (тренер U-19, – прим.) майже вийшов у плей-офф Юнацької ліги УЄФА. Звідти можна взяти нових футболістів", – сказав Циганик в ефірі свого YouTube-каналу.
Нагадаємо, кияни програли у Лізі Європи всі п'ять матчів і без очок йдуть у турнірній таблиці турніру останніми.