"Трансфер ще не завершений": Флік пояснив бажання підписати Канселу – тренер розглядав і інші варіанти

Головний тренер Барселони Гансі Флік прокоментував майбутній трансфер Жоау Канселу в свою команду.

Гансі Флік / EFE

Гансі Флік / EFE

Олекса Бик Журналіст

"Трансфер Жоау Канселу? Ви знаєте ситуацію краще за мене. Барселона – не той клуб, який може дозволити собі платити багато. Я бачу, як гравці прогресують, і для мене це найголовніше. Це найкраще для клубу і для молодих гравців. Ми в них віримо. Тепер є можливість підписати гравця, який зможе забезпечити нам високий рівень атакувальної потужності. Нам потрібно над цим попрацювати.

до речі

реклама

Як проходив процес підписання Канселу? Я поговорив зі своїм штабом, і ми обговорили кілька моментів. Були хороші центральні захисники і оборонні гравці. У нього є потенціал в атаці. Трансфер ще не завершений. Але я буду щасливий, якщо ми його підпишемо. У мене буде більше варіантів в атаці.

Матч з Атлетіком у півфіналі Суперкубка Іспанії? Суперкубок відрізняється від німецького, але мені він подобається. Це змагання з фіналом і півфіналом. Перемога в Суперкубку додала нам багато енергії в минулому році, і я сподіваюся, що це повториться і цього разу", – цитує AS Фліка.

Матч Барселона – Атлетік буде зіграний 7 січня.

Барселона дивом вирвала перемогу в каталонському дербі – несподівані герої збільшили відрив від Реала