Ювентус з голами Влаховіча і Закарії здолав Верону, Наполі обіграв Венецію, розгром від Сампдорії та дебют Супряги
В рамках недільної програми 23-го туру Серії А було проведено п'ять матчів. Звіт читайте на "Футбол 24".

Влаховіч дебютував з голу / ФК Ювентус
Чемпіонат Італії 2021/22, 24-й тур
Сампдорія – Сассуоло – 4:0
Голи: Капуто, 5, Сенсі, 7, Конті, 63, Кандрева, 90+1 (пен)
Болонья – Емполі – 0:0
Венеція – Наполі – 0:2
Голи: Осімхен, 59, Петанья, 90+10
Удінезе – Торіно – 2:0
Голи: Моліна, 90+3, Пузетто, 90+7 (пен)
Вилучення: Мандрагора, 90+2 (Торіно)
Ювентус – Верона – 2:0
Голи: Влаховіч, 13, Закарія, 61
Сампдорія у рідних стінах приймала Сассуоло, намагаючись зупинити 6-матчеву безвиграшну серію у Серії А (при 4-х поразках) й відірватись від зони вильоту – генуезці трималися всього у двох очках від неї. Втім, для українських фанатів важливість цієї зустрічі полягала у можливому дебюті Супряги. Влад потрапив у заявку, а дебютував вже на 36-й хвилині завдяки травмі Габ'яддіні.
На жаль, наш нападник нічим цікавим не запам'ятався й покинув поле за 13 хвилин по перерві. Можливо, причиною звороньої заміни стала банальна втрата м'яча у чужому штрафному при спробі обіграшу 1-в-1. Супрягу замінив Конті, який відзначився голом через чотири хвилини.

Це був уже третій забитий м'яч у ворота Сассуоло в цій зустрічі. Перші два була проведені ще до 10-ї хвилини: на 5-й Капуто замкнув подачу Кандреви на правий край штрафного, перекинувши голкіпера, а на 7-й Сенсі зіграв на добиванні після удару Габ'яддіні – до речі, атаку розігнав всюдисущий Кандрева. У компенсований час Антоніо був винагороджений за свої старання – господарі заробили пенальті, а Кандрева його реалізував. 4:0. Команда Марко Джампаоло святкує розгром.
Наполі після вчорашньої перемоги Мілана над Інтером опустився на третю позицію, але у випадку виїзної звитяги над Венецією команда Лучано Спалетті наздогнала б "россонері". Господарі теж не мали права відбувати номер, адже вони опустилися в зону вильоту, відставши від рятівної 17-ї сходинки на два залікових бали.
Впертість венеціанців допомогла витримати перший тайм, у якому Наполі діяв агресивно. По перерві партенопейці дещо збавили оберти, але саме в цей період вони відкрили рахунок – Осміхен головою замкнув навіс Політано. 0:1! На жаль для господарів, відповісти на цей гол не вдалося, а на 10-й компенсованій хвилині Петанья ще й подвоїв перевагу підопічних Спалетті. Неаполітанці святкують перемогу, наздоганяють Мілан за очками й виходять на другу позицію.

У паралельному матчі два невдахи намагалися перервати вільне падіння по таблиці. Емполі, який не знав перемог у 6-ти матчах, приймав Болонью – підопічні Сініші Міхайловіча програли три поєдинки поспіль. Завдання виконати не вдалося, адже матч завершився без голів.
Удінезе в рідних стінах приймав Торіно. Протягом 90 хвилин зустрічі команди не могли забити один одному, причому в другому таймі майже не виникало моментів (а до перерви домінували господарі). Здавалося, що голів вболівальники так і не побачать, однак Мандрагора на 90+2-й хвилині допустив фатальну помилку – захисник туринців отримав другу жовту картку й привіз штрафний на власні ворота. Моліна ж покарав за це ефектним пострілом у ближній кут. 1:0!
На 7-й компенсованій хвилині Удінезе ще й добив "биків", заробивши пенальті. Влучний удар Пузетто з позначки поставив крапку в зустрічі – 2:0! Фріульці тріумфують.

Ювентус у Турині приймав Верону. Деніс Закарія і 75-мільйонний Душан Влаховіч дебютували за "Стару синьйору", а вже на 13-й хвилині серб відзначився голом. Нападник виграв боротьбу в центрі поля, отримав пас від Дибали та перекинув кіпера. Ідеальний старт кар'єри в Юве.
У Душана був ще один момент, але цього разу серб не забив. Верона за підсумками першого тайму навіть більше володіла м'ячем, однак так і не завдала жодного удару в площину.
На 61-й хвилині відзначився інший дебютант туринців – Деніс Закарія. Мората вивів новачка віч-на-віч із Монтіпо, а той не схибив. Цей гол став останнім у матчі. Голи зимових новачків принсли туринцям перемогу.
Ювентус набрав 45 очок і обійшов Аталанту, піднявшись на 4 сходинку. Щоправда, бергамаски ще не зіграли відкладений матч із Торіно. Верона залишилася 9-ю – 33 бали.

