Російський футболіст вбив та пограбував жінку – уже звинуватили українців

Гравець Урала-2 Данііл Секач потрапив до кримінальних хронік, через що був заарештований у Москві.

Данііл Секач / фото: ФК Секач

Данііл Секач / фото: ФК Секач

Микита Ковальчук Журналіст

Росіянин Данііл Секач засвітився у медіа, але не завдяки своїм футбольним здобуткам. Захисник Урала-2 не лише пограбував, а й убив російську підприємницю, інформують російські ЗМІ.

до речі
відео дня
реклама 21+

Так, спочатку Секач потрапив до її квартири, обдуривши її 16-річну доньку, переконавши не лише відкрити двері, а й дати ключі від сейфу. Коли жінка прийшла до квартири, Данііл напав на неї та вбив, після чого забрав кілька тисяч доларів та дорогоцінності.

Футболіста затримала поліція, хоча він уже встиг передати награбоване кур'єру, якого теж розшукують. В Уралі-2 Секач вважався перспективним гравцем, а його тренер не помічав проблем із грошима чи азартними іграми. Батько Данііла переконаний, що його син діяв під впливом, звісно ж, українських шахраїв.

до речі
реклама