Раньєрі залишився задоволений поразкою Роми від Наполі й згадав про Довбика

Головний тренер римлян Клаудіо Раньєрі поділився емоціями від дебютного для себе матчу на чолі "вовків" з Наполі (0:1) у 13-му турі Серії А.

Артем Довбик у Серії А Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto via Getty Images

Артем Довбик у Серії А Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto via Getty Images

Олег Василишин Журналіст

"Якщо озирнутися назад, у нас були проблеми, і саме тому мене запросили. Ми грали проти команди, яка бореться за чемпіонство. Я задоволений своїми гравцями. Ми припустилися деяких помилок, про які поговоримо протягом тижня, але голод, прагнення повернутися на правильний шлях було видно.

до речі
відео дня
реклама 21+

На нас чекає багато роботи, але я відчуваю позитив. Метою було більше володіти м'ячем, і ми зробили це в другому таймі. Ми також не дозволили Наполі створювати багато моментів завдяки діагональним ривкам. Ми помітили, що часом Лукаку переслідували двоє наших захисників, залишаючи Кварацхелію без опіки. Він змарнував один момент, коли був абсолютно вільний уже на першій хвилині, але, на щастя, Ель-Шаараві встиг зміститися і перекрити зону.

Я подумав, що таким чином ми станемо більш організованими й постараємося закріпитися в грі. Я ризикнув випустити Дибалу на останні хвилини, тому що він може дістати що завгодно зі свого чарівного арсеналу. З учорашнього дня він не відчував болю, тому я сказав: "Добре, спробуй".

відео дня

Думаю, цього тижня він має бути в порядку, подивимося, чи зможе він зіграти проти Тоттенхема в Лондоні. Звісно, коли я прийшов, команда була трохи замкнута, але, думаю, до початку другого тайму ми стали трохи розкриватися. У нас був момент з ударом головою Довбика, а також шанс Бальданці. Ми знаємо, що попереду ще багато роботи, і ми повинні зосередитися на тому, щоб реагувати, а не сидіти й жаліти себе", – цитує Раньєрі Football Italia.

реклама

Нагадаємо, після 13-ти турів Рома з 13-ма очками йде у турнірній таблиці Серії А дванадцятою.

Рома програла Наполі в дебюті Раньєрі – Довбик мав божевільні моменти, битва Артема з Лукаку як репетиція для України

реклама