П'яний Гріліш в кумедному костюмі потрапив у ДТП після власних закликів сидіти вдома – під загрозою трансфер в МЮ
Чергова витівка хавбека Астон Вілли шокувала Великобританію.

Джек Грилиш / фото Reuters
Джек Гріліш під час карантину поїхав гуляти на вечірку, а зранку сів за кермо свого Range Rover'а напідпитку. В результаті хавбек не впорався з керуванням і протаранив три автомобілі, припарковані біля узбіччя повідомляє The Sun. Епізод трапився поблизу Соліхула, Західний Мідленд.
Вогня у скандал додає той факт, що Джек за кілька годин до своєї витівки виклав відео, в якому закликав фанатів залишатися вдома й дотримуватися карантину в умовах пандемії коронавірусу. Одразу після цього він відправився на вечірку до свого колишнього одноклубника Росса Маккормака.

до речі
"Вони гуляли всю ніч. Це було нестерпно. Шум припинився лише на короткий час, коли близько 8 ранку була почута серія зіткнень.
На вулиці Гріліш стояв біля своєї машини і лаявся з охоронцем. Було дивно бачити багатія-англійця таким розпатланим. Він виглядав невпевненим і збентеженим. Там був страшний скандал, тому що Джек поспішав виїхати, але люди хотіли отримати від нього відповідь.
Він знизав плечима і зарозуміло говорив розлюченим автомобілістам, чиї машини були пошкоджені, що за це все заплатить, ніби не сталося нічого серйозного", – говорить один із свідків ДТП.
Повідомляється, що Гріліш після виїзду з парковки звернув на тротуар, зачепив фургон та пошкодив два Mercedez'а. Очевидці сфотографували півзахисника в кофті з капюшоном, в шортах, з чорним капцем на одній нозі та білою босоніжкою на іншій.
Це вже не перша витівка Джека. У 2015 році в мережу виклали відео, де він вдихає т. з. звеселяючий газ, який призводить до сп'яніння. Крім того, на острові Тенеріфе його знайшли п'яним на дорозі з пачкою цигарок під головою. Нинішня ж витівка може обійтися 24-річному хавбеку дуже дорого – за чутками англійських ЗМІ, Манчестер Юнайтед після новин про ДТП Гріліша переключив свою увагу на півзахисника Лестера Джеймса Меддісона.
Манчестер Юнайтед підготував 150 млн євро на 4-й найдорожчий трансфер в історії – сенсаційна ціль

