"Перший тайм був рівний": Рубчинський – про Шовковського у роздягальні Динамо, момент Караваєва та помилку Тіаре

Півзахисник Динамо Валентин Рубчинський поділився враженнями від матчу 2-го туру Ліги конференцій проти Самсунспора (0:3). Свої запитання озвучила, зокрема, спеціальна кореспондентка "Футбол 24" Валерія Цюпа.

Спецпроект 21+
Валентин Рубчинський / фото: ФК Динамо

Валентин Рубчинський / фото: ФК Динамо

Анастасія Прокопчук Журналістка
Огляд матчу

– Як тобі повертатися на поле після такої великої паузи?

– Було трошки тяжко, тому що довго не грав. Було приємно повернутися, але трохи важкувато.

до речі

– Сьогодні Самсунспор досить організовано грав. Через це не вдавалася гострота в атаці? (Валерія Цюпа)

– Напевно, дуже вплинув швидкий гол. Суперник відійшов назад, і нам було важко.

– Можливо, ще нереалізований момент Караваєва вплинув? (Валерія Цюпа)

– Звісно, був хороший момент, коли ми могли забити. Але ми самі повинні були трошки краще створювати моменти.

– Як особисто ви себе почуваєте? Важче вже було у другому таймі?

– Так, під кінець уже трохи підсів, тому що давно не грав на таких швидкостях. Було під кінець важкувато.

– Досить довго не виходили з роздягальні. Що сказав Шовковський? (Валерія Цюпа)

– Просто говорили між собою – команда і тренер. Ми його слухали, що він нам казав. Усе залишилося в роздягальні.

– У першому таймі була хороша активність попереду, особливо вінгерів, а в другій половині активність в атаці зникла. З чим це пов’язано?

– Ми хотіли відігратися. Перший тайм був рівний. Ми хотіли, але не вийшло. Не знаю чому.

– Чи здивував вас Самсунспор сьогодні? (Валерія Цюпа)

– У них дуже хороша команда, швидкі фланги. Ми це знали, і вони саме через них реалізували свої моменти.

– Як відреагували на помилку Тіаре? Підтримали?

– Підтримали, звісно. Усі помиляються. Так, цей гол стався на перших хвилинах, але не скажу, що він винен у цій грі.

Матеріал підготовлено за підтримки титульного партнера ФК "Динамо" (Київ), ліцензійного букмекера GGBET.
Клуб починає нову еру разом із титульним партнером. Саме з цього народжується GG-досвід, який букмекерський бренд прагне дарувати вболівальникам.

Динамо зазнало розгрому від Самсунспора – кияни жодного разу не влучили у площину, Караваєв схибив з метра