"Біля кабінету Суркіса буде дуже гучно": Кравець натякнув на наслідки розгромної поразки Динамо в ЛК
Колишній радник президента Динамо Ігоря Суркіса з питань розвитку дитячо-юнацького футболу Артем Кравець висловився після нищівної поразки киян від Самсунспора (0:3) у матчі Ліги конференцій.

Динамо / фото: ФК Динамо

Анастасія Прокопчук Журналістка
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
3 - 0
Заверш. "Важко й боляче на це дивитися, але доводиться приймати реальність… Це фраза, у яку не хочеться вірити. Справді боляче…
реклама
Але завтра на стадіоні Динамо нічого не зміниться. Просто біля кабінету президента буде дуже гучно", – написав Кравець у сторіз свого Instagram.
Додамо, що Динамо програло обидва стартові матчі Ліги конференцій та наразі посідає 34-те місце в турнірній таблиці змагання.


