Одноклубник Довбика, який пережив клінічну смерть, завершує трансфер до Англії
Півзахисник Роми Едоардо Бове уже наступного тижня може спробувати свої сили в чемпіонаті Англії.

Едоардо Бове в матчі проти Роми / ANSA
Бове найближчим часом має стати гравцем Уотфорда, повідомляє Фабріціо Романо. Зазначається, що італієць розірвав свою чинну угоду з Ромою. Тепер гравцеві залишилось узгодити фінансові деталі з Уотфордом, адже приєднається він до команди на правах вільного агента.
Нагадаємо, Едоардо Бове втратив свідомість у матчі за Фіорентину (виступав на правах оренди в минулому сезоні – прим.) проти Інтера, коли 6 лютого 2024 року раптово впав на землю на 17-й хвилині матчу Серії А. Його серце на короткий час зупинилося, але до того, як Бове поклали в машину швидкої допомоги і доставили до найближчої лікарні, воно знову забилося.
Минулої зими футболіст успішно переніс операцію зі встановлення серцевого дефібрилятора. Це означає, що, згідно з указом Міністерства охорони здоров’я Італії, він не може брати участь у матчах італійських чемпіонатів. Через аналогічну причину Крістіан Еріксен був змушений покинути Інтер та повернутись до Англії.

