"Може дійти до бійок": Сабо очікує напруженого Класичного – екс-тренер збірної України здивував вибором фаворита

Екс-тренер Динамо Йожеф Сабо розповів про свої очікування від матчу 1/8 фіналу Кубка України між Динамо та Шахтарем.

Динамо – Шахтар / фото: ФК Динамо

Динамо – Шахтар / фото: ФК Динамо

Анастасія Прокопчук
Анастасія Прокопчук Журналістка
Огляд матчу

– Що чекаєте від кубкового матчу Динамо – Шахтар?

– Чекаю на цікаву гру. Якщо відштовхуватися від останніх перемог у чемпіонаті, то Динамо та Шахтар начебто оживають.

до речі
відео дня
реклама

– Кого вважаєте фаворитом у цьому матчі?

– Я вважаю фаворитом Шахтар, тому що у донецької команди кращий склад.

– Як розгортатимуться події у матчі Динамо – Шахтар?

– Думаю, буде напружена гра, може дійти й до бійок. На місці УАФ я б переніс цей матч, тому що в обох клубів напружений графік, – сказав Сабо у інтервʼю Українському футболу.

Нагадаємо, матч між Динамо та Шахтарем відбудеться вже завтра, 29 жовтня, о 18:00.

Сенсація Кубка України зблизька – зірка з Динамо, брати-гренадери, підтримка Азова: "Вороги, чао! У воротах – скеля"

реклама