"Може дійти до бійок": Сабо очікує напруженого Класичного – екс-тренер збірної України здивував вибором фаворита
Екс-тренер Динамо Йожеф Сабо розповів про свої очікування від матчу 1/8 фіналу Кубка України між Динамо та Шахтарем.

Динамо – Шахтар / фото: ФК Динамо

Анастасія Прокопчук Журналістка
2 - 1
Заверш. – Що чекаєте від кубкового матчу Динамо – Шахтар?
– Чекаю на цікаву гру. Якщо відштовхуватися від останніх перемог у чемпіонаті, то Динамо та Шахтар начебто оживають.
реклама
– Кого вважаєте фаворитом у цьому матчі?
– Я вважаю фаворитом Шахтар, тому що у донецької команди кращий склад.
– Як розгортатимуться події у матчі Динамо – Шахтар?
– Думаю, буде напружена гра, може дійти й до бійок. На місці УАФ я б переніс цей матч, тому що в обох клубів напружений графік, – сказав Сабо у інтервʼю Українському футболу.
Нагадаємо, матч між Динамо та Шахтарем відбудеться вже завтра, 29 жовтня, о 18:00.



