Мбаппе і Беллінгем не зіграють в Кубку Іспанії – Анчелотті підтвердив втрату і розкрив план щодо проблемної позиції

Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував майбутню гру з Леганесом у чвертьфіналі Кубка Іспанії.

Карло Анчелотті / фото: офіційний сайт Ла Ліги

Карло Анчелотті / фото: офіційний сайт Ла Ліги

Ольга Любушкіна Журналістка

"Ми повинні добре підготуватися і вийти на наступний етап. В інші роки Кубок приносив нам багато радості.

до речі
реклама 21+

На жаль, ми втратили двох важливих гравців. Алаба був готовий грати, але знову отримав травму. Ми не передбачали того, що сталося, так само як те, що сталося з Рюдігером. Зараз надзвичайні часи. Треба задовольнятися тим, що є. У нас є Рамон Хакобо, який тривалий час був травмований і може зробити свій внесок.

Чи зіграє Вальверде на позиції центрального захисника? Ні, можливо, він зможе вийти як крайній захисник, але не як центральний. У нас є Рамон Хакобо, Асенсіо та Чуамені. Орельєн дуже хороший у верхових єдиноборствах, а також відмінно оснащений тактично. Він завжди був хороший, я не пам'ятаю жодної його помилки.

Щодо Беллінгема і Мбаппе, у них синці і вони не зіграють проти Леганеса. Вінісіус отримав день на відновлення і буде доступним", – цитує Marca Анчелотті.

Нагадаємо, Реал зіграє з Леганесом у середу, 5 лютого. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

Реал перед дербі з Атлетіко сенсаційно програв аутсайдеру й втратив Рюдігера – Еспаньйол переміг Мадрид вперше за 4 роки