Матчі 1-го туру УПЛ за участі Шахтаря та Динамо будуть перенесені через Олімпіаду
Половина поєдинків 1-го туру УПЛ будуть перенесені через участь олімпійської збірної України на Олімпіади.

Дмитро Криськів / фото: ФК Шахтар

Микита Ковальчук Журналіст
Журналіст Ігор Бурбас повідомив, що половина матчів 1-го туру УПЛ будуть перенесені через виклик гравців українських клубів.
реклама
Раніше було ухвалене рішення, що через виклик щонайменше двох гравців до олімпійської команди матч клубу буде перенесений. Відповідно, перераховані нижче поєдинки 1-го туру будуть перенесені.
Ворскла (2 гравців у заявці) – Шахтар (5).
Олександрія (3) – Динамо (2).
Рух (3) – Полісся.
СК Дніпро-1 (2) – ЛНЗ.
Нагадаємо, суперниками України на груповому етапі Олімпіади-2024 будуть Ірак (24 липня), Марокко (27-го) та Аргентина (30-го).

