Манчестер Юнайтед знайшов альтернативу 100-мільйонному форварду – манкуніанцям вдасться зекономити
Манчестер Юнайтед активно шукає нападника для команди і вже визначився з двома кандидатурами.

Віктор Боніфейс / скріншот
Манкуніанці вже оформили перехід Куньї, але на цьому керівництво клубу не збирається зупинятися. Манчестер Юнайтед націлений на Уго Екітіке з Айнтрахта. Німецький клуб вимагає за француза близько 100 мільйонів євро.
до речі
Якщо угоду щодо Екетіке не вдасться закрити, то манкуніанці спробують підписати іншого нападника. Зі швидким зростанням цін на таких топ-форвардів, як Віктор Дьокереш та Віктор Осімхен, Манчестер Юнайтед зосередився на пошуках більш доступної альтернативи.
Як повідомляє Manchester Evening News, манкуніанці стежать за Віктором Боніфейсом з Байєра. Ціна нігерійця може становити близько 42,7 мільйона фунтів стерлінгів.
Боніфейс у сезоні 2024/25 зіграв за леверкузенців у 27 матчах, в яких забив 11 голів та віддав два асисти. Контракт нападника з Байєром діє до 2028 року.

