Конкурент Довбика в Жироні оцінив шанси українця на матч з Реалом: "Він робить усе можливе"

Нападник каталонців Крістіан Стуані висловився щодо можливої (не)участі Артема Довбика у надважливому поєдинку проти лідера Ла Ліги Реала.

Артем Довбик / Фото з соцмереж

Артем Довбик / Фото з соцмереж

Олег Василишин Журналіст

"Я не лікар, я не можу вам сказати, зіграє він чи ні. Він зробить усе можливе, щоб зіграти.

до речі
реклама 21+

Ми сподіваємося і хочемо, щоб це сталося, щоб ми могли мати всі доступні інструменти і таким чином бути ще сильнішими", – цитує Стуані AS.

Нагадаємо, українець пропустив матч попереднього туру Ла Ліги проти Реал Сосьєдада (0:0) через ушкодження. Попереду у Жирони надпринципове протистояння з Реалом, яке відбудеться у суботу, 10 лютого, в Мадриді. Початок зустрічі о 19:30 за Києвом.

Наразі "вершкові" лідирують у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, випереджаючи каталонців на 2 очки.

Мудрик роздає асисти, а його вартість занижують до 7 мільйонів – Забарний присоромив зіркового українця, наш Мбаппе