Ювентус розбив аутсайдера і дихає в спину Комо, Аталанта врятувалась від ганьби завдяки дублю Скамакки: Серія А
У суботу, 7 березня, 28-й тур чемпіонату Італії продовжили декілька матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Кальярі – Комо – 1:2 / Офіційний сайт Серії А
Італія, Серія А, 28-й тур
Кальярі – Комо – 1:2
Голи: Еспозіто, 56 – Батуріна, 14, Да Кунья, 76
Аталанта – Удінезе – 2:2
Голи: Скамакка, 75, 79 – Крістенсен, 40, Девіс, 55
Ювентус – Піза – 4:0
Голи: Камб'ясо, 54, Тюрам, 65, Їлдиз, 75, Бога, 90+3
до речі
Продовжує запеклу боротьбу за Лігу чемпіонів Комо. Черговою жертвою команди Сеска Фабрегаса став Кальярі. Господарі пропустили вже на старті зустрічі: серія помилок сардинців на своїй половині поля дозволила Батуріні добити сферу після відскоку з близької відстані.
По перерві Еспозіто змусив вболівальників зірватися зі своїх місць в екстазі: після навісу з правого флангу на дальню стійку Оберт скинув в центр штрафного і Себастьян головою замкнув у протихід Бутезу. Однак в середині другого тайму Да Кунья знову вивів Комо вперед – французькому нападнику вдався шалений удар в дев'ятку з далекої відстані. На останніх хвилинах Адопо міг принести "острів'янам" нічию, але не зумів перехитрити Бутеза.
Комо набрав 51 бал. здобувши третю перемогу поспіль, і зрівнявся за очками з Ромою, яка йде четвертою. Кальярі з 30-ма пунктами тринадцятий.
Аталанта на своєму полі зіткнулась з серйозними проблемами, які їй створив Удінезе. Гості забили бергамаскам гол у роздягальню, а по перерві сходу збили атаквальний запал суперника і надмірне бажання відігратись.
Попри це Аталанта не опустила рук і в середині другого тайму досягла успіху – героєм став Скамакка. Джанлука стрільнув дуплетом, протягом 4 хвилин перевернувши все верх ногами. Спочатку він головою влучно замкнув навіс Залєвскі, а згодом добив сферу у сітку після невдалого пасу голкіпера "б'янконеррі".
Аталанта набрала 46 очок і йде сьомою, Удінезе з 36 пунктами десятий.
Ювентус у другому таймі зміг дотиснути Пізу та продовжує гнатися за топ-5 Серії А. На 54-й хвилині голом відзначився Андреа Камб'ясо, а вже через деякий час перевагу "зебр" подвоїв Кефрен Тюрам.
На 75-й хвилині протистояння зірка Ювентуса Кенан Їлдиз довів рахунок до розгромного 3:0. А вже у компенсований до другого тайму арбітром час Жеремі Бога остаточно добив аутсайдера – 4:0.
Завдяки перемозі туринці наблизитися до Роми на відстань в один бал (50), але римляни ще не зіграли свій поєдинок. Піза ж залишилася у зоні вильоту на передостанньому 19 місці, маючи у своєму доробку 15 очок після 28 турів.

