Гуцуляк шокував Буткевича фінансовими апетитами – Вацко розкрив суми, які вимагали лідери Полісся
Журналіст і коментатор Віктор Вацко розповів про фінансові деталі вимог Сергія Чоботенка та Олексія Гуцуляка задля продовження контракту з житомирцями.

Олексій Гуцуляк / ФК Полісся
"Чоботенко вимагав 60 тисяч доларів зарплатні на місяць. Гуцуляк хотів 100 тисяч доларів. Чи агент хотів, як там його правильно назвати. Олег Авдиш – він ж неліцензований агент. Хто він там? Менеджер, посередник, консультант. Нехай самі підкреслять, який термін правильний.
до речі
Нюанс в тому, що власник Полісся Геннадій Буткевич радився з менеджментом свого клубу. Він знає прекрасно ринок, і менеджмент прекрасно знає ринок. Вони ухвалили рішення, що це занадто великі гроші для цих футболістів", – сказав Вацко у програмі "Вацко Live".
Нагадаємо, контракти Гуцуляка і Чоботенка закінчуються влітку 2026 року. Сторонам не вдалось домовитись щодо пролонгації співпраці, тож керівництво Полісся вирішило відправити гравців у дубль. Однак згодом футболістів "помилували" і вони приєдналися до першої команди "вовків" на зборах в Іспанії.

