Штутгарт перестріляв Аугсбург і увірвався в зону Ліги чемпіонів, Айнтрахт обікрав Майнц і піднявся в топ-7
У неділю, 9 листопада, 10-й тур чемпіонату Німеччини завершували три матчі. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Фрайбург – Санкт-Паулі – 2:1 / ФК Фрайбург
Німеччина, Бундесліга, 10-й тур
Фрайбург – Санкт-Паулі – 2:1
Голи: Судзукі, 40, Еггештайн, 50 – Оппі, 69
Штутгарт – Аугсбург – 3:2
Голи: Міттельштадт, 18 (п.), Ундав, 39, 80 – Рідер, 8, Массенго, 26
Айнтрахт – Майнц – 1:0
Гол: Доан, 81
Відкривав недільний вікенд у Бундеслізі поєдинок між Фрайбургом та Санкт-Паулі. Обидві команди в останніх матчах помітно забуксували, тож вболівальники вже давно зачекались перемог. Цього вечора фортуна посміхнулась зірковішому Фрайбургу, який минулого сезону боровся за медалі, а в поточному загруз у другій половині турнірної таблиці.
Судзукі під кінець тайму зняв психологічний тягар зі своїх одноклубників, вдало зігравши на добиванні. По перерві Еггештайн подвоїв перевагу Фрайбурга, з 5-ти метрів вгативши сферу в сітку (після того, як екс-голкіпер Зорі у стрибку перерва простріл з правого флангу). "Пірати" змогли один гол відквитати, але на більше не вистачило сили.
Перемога дозволила Фрайбургу набрати 13 очок і піднятись на десяту сходинку Бундесліги, Санкт-Паулі з 7-ма пунктами в зоні перехідних матчів.
Штутгарт у матчі з п'ятьма голами перестріляв Аугсбург. Шваби несподівано швидко пропустили, але ще до середини тайму відігрались з пенальті. За трохи "фуггери" вдруге вийшли вперед, однак Ундав зумів забити супернику "у роздягальню".
Зрештою, Деніз став повноцінним героєм, оформивши наприкінці матчу дубль і принісши Штутгарту 21 очок і четверту сходинку турнірної таблиці. Аугсбург з 7-ма пунктами п'ятнадцятий.
У ще одному поєдинку Айнтрахт не дозволив Майнцу насолодитися другою нічиєю поспіль. Франкфуртці наприкінці зустрічі зусиллями Доана пограбували "карнавальників" і, набравши 17 очок, піднялись на сьому сходинку. Майнц з 5-ма пунктами залишився передостаннім.

