Фернандес здивував заявою про лідера Карпат: "Ми потребуємо нападника іншого профайлу"

Наставник "зелено-білих" Фран Фернандес прокоментував перемогу над Кривбасом (4:1) у 1-му турі УПЛ.

Фран Фернандес / ФК Карпати

Фран Фернандес / ФК Карпати

Віталій Ковальчук
Віталій Ковальчук Журналіст

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google
Огляд матчу

Головний тренер Карпат Фран Фернандес поділився думками після звитяги над Кривбасом у стартовому турі УПЛ.

до речі
відео дня
реклама

"Я вважаю, що ми не надто добре увійшли в гру. Це характерно для перших офіційних матчів. Це звична ситуація, коли у гравців виникають своєрідні сумніви. Тим не менш, попри якісну підготовку і хороші матчі, які ми зіграли перед сезоном, у першій половині сьогоднішнього поєдинку ми не дуже комфортно себе почували, були занадто розкритими і суперник користався цими моментами у перехідних фазах. Ми знали, що їхньою сильною стороною є виходи у швидкі контратаки.

Після пропущеного гола ми стали грати краще. Також варто відзначити, що були два очевидні пенальті, але втрутився VAR і вже розставив все по місцях. Гадаю, що після того, як ми зрівняли рахунок, то почували себе більш комфортно. Ми діяли спокійніше з м’ячем і змогли скористатися вільними зонами, які для нас залишав суперник. Загалом я дуже задоволений результатом і тим, як ми почали чемпіонат.

відео дня

Костенко? Звісно, ми з ним працюємо. Він може епізодично виходити на цій позиції в певних моментах, коли у нас є простір. Оскільки Ян швидкий футболіст та шукає вільні зони. Водночас ми потребуємо нападника іншого профайлу, якщо хочемо ставити перед собою вищі цілі. Однозначно, ми ставимо за мету підсилити цю позицію та деякі інші", – сказав Фернандес на післяматчевій прес-конференції.

реклама

Нагадаємо, Ян Костенко забив гол на 65-й хвилині матчу з Кривбасом.

до речі

реклама