Екс-захисник Динамо та СК Дніпро-1 достроково покинув європейський клуб
Український захисник Зураб Очігава залишився без команди.

Зураб Очігава / Фото з соцмереж

Олег Василишин Журналіст
Центральний захисник Зураб Очігава залишив Габалу, повідомляє офіційний сайт азербайджанського клубу.
реклама
Контракт, який був чинний до літа 2025 року, було розірвано за згодою сторін.
Нагадаємо, Очігава розпочав професіональну кар'єру у Маріуполі у 2013 році. З 2015 по 2019 рр. виступав за Динамо (встиг пограти в оренді за Олімпік та СК Дніпро-1). Після сезону у Ворсклі перебрався в естонську Левадію, звідки у лютому 2021-го перейшов в азербайджанський Сабах. Влітку 2023-го став гравцем Габали. Загалом провів за клуб 24 матчі і відзначився 1 асистом. Transfermarkt оцінює гравця у 150 тисяч євро.

