Екс-гравець Динамо офіційно покинув європейський клуб – пішов на підвищення до 28-разового чемпіона країни
Колишній півзахисник Динамо Київ Флорін Чернат залишив ромунський Волунтарі.

Флорін Чернат / Скріншот

Володимир Пастух Журналіст
Всі інсайди про зірок збірної України.
Флорін Чернат офіційно покинув посаду спортивного директора румунського Волунтарі.
реклама
Колишній гравець Динамо працював у клубі 7 років. Наступним місцем роботи 45-річного фахівця стане Стяуа. Раніше про його майбутній прихід Черната на посаду спортдира говорив президент 28-разового чемпіона Румунії Джіджі Бекалі.
Нагадаємо, що Флорін Чернат грав за київське Динамо з 2001 по 2009 роки.