Екс-гравець Динамо офіційно покинув європейський клуб – пішов на підвищення до 28-разового чемпіона країни

Колишній півзахисник Динамо Київ Флорін Чернат залишив ромунський Волунтарі.

Флорін Чернат / Скріншот

Флорін Чернат / Скріншот

Володимир Пастух
Володимир Пастух Журналіст

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

Флорін Чернат офіційно покинув посаду спортивного директора румунського Волунтарі.

до речі
відео дня
реклама

Колишній гравець Динамо працював у клубі 7 років. Наступним місцем роботи 45-річного фахівця стане Стяуа. Раніше про його майбутній прихід Черната на посаду спортдира говорив президент 28-разового чемпіона Румунії Джіджі Бекалі.

Нагадаємо, що Флорін Чернат грав за київське Динамо з 2001 по 2009 роки.

"Це ще не фінальний свисток": Ребров таємною зброєю посунув Блохіна, за здоров'я 2 гравців збірної треба ставити свічку

реклама