Екс-форвард Динамо залишився без клубу
Колишній нападник Динамо Владислав Кулач більше не виступатиме у складі азербайджанської Зіри.

Владислав Кулач / фото: ФК Динамо Київ

Микита Ковальчук Журналіст
Всі інсайди про зірок збірної України.
Кулач покинув азербайджанську Зіру, про що повідомляє Transfermarkt. Цікаво, що клуб не повідомляв про відхід форварда.
реклама
Таким чином, Владислав став вільним агентом, а його контракт був розрахований на 1,5 року (перейшов до Зіри в січні минулого року).
У поточному сезоні Кулач провів 16 матчів за Зіру, в яких відзначився 1 голом.