Довбик нарешті зрозумів як треба грати стовпа, магічна статистика Дженоа з Маліновським – українці запалюють у Серії А

"Футбол 24" проаналізував останні матчі Серії А за участі українців. Артем Довбик та Руслан Маліновський зіграли чудові матчі за Рому та Дженоа відповідно.

Футбол 24

Футбол 24

Олекса Бик Журналіст

Артему Довбику не вдалося відзначитися у ворота кризового Ювентуса у матчі 31-го туру Серії А, проте українець взяв участь у всіх небезпечних атаках, а його борцівський прийом проти захисника суперника Ренату Вейги викликав у вболівальників Роми захоплення. Тепер Артема порівнюють у столиці Італії з колишнім форвардом Роми Ромелу Лукаку.

до речі
відео дня
реклама 21+

Але якщо фанати та ЗМІ лишилися у захваті від гри Довбика, то головний тренер Роми Клаудіо Раньєрі дозволив собі покритикувати українця. Що саме наставник "джаллороссі" сказав і яку магію Руслан Маліновський привніс у Дженоа – дивіться у цьому відео на YouTube-каналі "Футбол 24".

YouTube video thumbnail for video ID: jodm9j2W8-8

реклама