Борусія Д врятувала нічию з РБ Лейпциг, Байєр здолав Уніон Берлін і піднявся у топ-4 Бундесліги

У суботу, 4 жовтня, 6-й тур чемпіонату Німеччини продовжила низка матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Байєр – Уніон Берлін – 2:0 / ФК Уніон Берлін

Байєр – Уніон Берлін – 2:0 / ФК Уніон Берлін

Олег Василишин Журналіст

Німеччина, Бундесліга, 6-й тур

Борусія Д – РБ Лейпциг – 1:1

Голи: Коуту, 23 – Баумгартнер, 7

Байєр – Уніон Берлін – 2:0

Голи: Поку, 33, Кофане, 49

Вердер – Санкт-Паулі – 1:0

Гол: Мбангула, 2

Аугсбург – Вольфсбург – 3:1

Голи: Бенкс, 3, Кемюр, 51, Фельгауер, 63 – Дагім, 65

до речі
відео дня
реклама 21+

Дортмундська Борусія на своєму полі врятувала нічию з РБ Лейпциг. "Бики" вийшли вперед вже на старті зустрічі зусиллями Баумгартнера, однак ще до середини тайму підопічні Ніко Ковача відновили статус-кво. За трохи Ромуло знову вивів гостей вперед, але взяття воріт скасували через офсайд.

По перерві Гірассі міг ощасливити вболівальників "джмелів", але з близької відстані влучив прямо в Гулачі. Наприкінці зустрічі Баумгартнер та Беллінгем обмінялись небезпечними ударами, але записати своє ім'я на табло так і не змогли. Вже у доданий час кіпер Лейпцига знову врятував команду після пострілу Бенсебаїні. Бойова нічия, яка залишила команди на другій і третій сходинках відповідно, але однозначно зіграє на руку конкурентам.

відео дня

Байєр на очах своїх уболівальників бив берлінський Уніон. Леверкузенці забили по голу в кожному з таймів і змогли витіснити Кельн з зони Ліги чемпіонів, піднявшись у топ-4 Бундесліги.

Вердер мінімально здолав Санкт-Паулі і зміг піднятися з дна турнірної таблиці. Долю матчу вирішив єдиний м'яч, забитий вже на другій хвилині.

реклама

У ще одній зустрічі Аугсбург розбив Вольфсбург. "Вовки" пропустили тричі і зуміли відповісти лише голом престижу. Цікаво, що четвертий м'яч "фуггерів" було скасовано через офсайд.

"Удар, гідний Майка Тайсона": Ромаріо відправив Сімеоне у глибокий нокдаун – як це було у 1994-му

реклама