Бенфіка в АПЛ знайшла наступника Моурінью на випадок відходу Жозе до Реала

Керманич Фулхема Марку Сілва став головним кандидатом на посаду тренера Бенфіки у разі відходу Жозе Моурінью.

Марку Сілва / EFE

Марку Сілва / EFE

Олекса Бик Журналіст

Бенфіка розглядає Марку Сілву як наступника Жозе Моурінью, повідомляє Record.

до речі
реклама 21+

Керівництво клубу з Лісабона вже аналізує ситуацію і готується до можливих змін у тренерському штабі. Сілва, чий контракт з Фулхемом закінчується наприкінці сезону, може стати доступним для запрошення. Наразі конкретних переговорів не проводилося, проте Бенфіка розглядає Сілву як пріоритетну кандидатуру на випадок, якщо Моурінью покине команду.

Раніше повідомлялося, що президент Реала Флорентіно Перес хоче повернути португальського фахівця до мадридського клубу. Моурінью раніше обіймав посаду головного тренера Реала з 2010 по 2013 рік, завоювавши з командою титул чемпіона Іспанії, а також Кубок і Суперкубок Іспанії.

Наразі Бенфіка посідає друге місце в чемпіонаті Португалії після 31 проведеного матчу, відстаючи на сім очок від лідера, Порту. Моурінью очолив лісабонський клуб у вересні минулого року.

до речі