Барселона досі не може зареєструвати Рашфорда

Трансфер Маркуса Рашфорда з Манчестер Юнайтед до Барселони завис у повітрі через фінансові проблеми каталонців.

Маркус Рашфорд / Pro Shots

Маркус Рашфорд / Pro Shots

Олекса Бик Журналіст

Офіційне представлення англійського форварда Маркуса Рашфорда як гравця Барселони відкладається через те, що на "синьо-гранатових" діють обмеження через фінансові правила Ла Ліги.

до речі

реклама 21+

Каталонці не зможуть зареєструвати нових гравців, поки не продадуть кількох своїх футболістів і не розчистять зарплатну відомість, а на цю мить "блаугранас" вже витратили на трансфери і зарплати більше, ніж заробили в сезоні 2024/25. Про це інформує Sky Sports. Аналогічні проблеми були у каталонського клубу і рік тому, і два роки тому.

Барселона вже продала кількох гравців (Пабло Торре, Алекс Вальє) і ще кількох відпустила в оренду (Андер Астралага, Ансу Фаті), також Клеман Лангле покинув клуб як вільний агент, але при цьому каталонці вже за 25 мільйонів євро підписали воротаря Жоана Гарсію.

Раніше вінгер Атлетіка Ніко Вільямс вимагав від Барселони гарантій реєстрації. В іншому випадку він відмовлявся переходити і, врешті-решт, так і не перейшов.

"Футболку Обамеянга зберігаю досі": легенда Ворскли про 15 років у клубі, вбивство Бабаєва, слова Шеви і "Червону руту"

Читайте також