ЧС-2018: команди, які вийшли на Чемпіонат світу

16 листопада 2017 50326 Читать на русском
ЧС-2018: команди, які вийшли на Чемпіонат світу
Збірні, які першими вийшли на Чемпіонат світу 2018

Визначилися всі 32 учасники найближчого Мундіалю, який має пройти у Росії. Збірні, які зіграють на ЧС-2018, до вашої уваги нижче.

Жеребкування групового етапу чемпіонату світу відбулося 1 грудня.

1. Росія (на правах господаря)

Збірна Росії, ЧС-2018

Бразилія розгромила Парагвай та вийшла на ЧС-2018

2. Бразилія (перша команда із зони Південної Америки)

Збірна Бразилії, ЧС-2018

3. Іран (перша команда з Азії)

Збірна Ірану, ЧС-2018

Іран встановив фантастичний рекорд кваліфікації чемпіонатів світу

4. Японія (зона Азії)

Збірна Японії, ЧС-2018

5. Мексика (перша команда із зони КОНКАКАФ)

Збірна Мексики, ЧС-2018

6. Бельгія (перша команда з Європейської кваліфікації)

Збірна Бельгії, ЧС-2018

Бельгія мінімально переграла Грецію та пройшла на Чемпіонат світу

7. Південна Корея (зона Азїі)

Південна Корея, ЧС-2018

8. Саудівська Аравія (зона Азії)

Збірна Саудівської Аравії, ЧС-2018

9. Німеччина (переможець групи C Європейської кваліфікації)

10. Англія (переможець групи F Європейської кваліфікації)

11. Іспанія (переможець групи G Європейської кваліфікації)

Збірна Іспанії, Чемпіонат світу 2018

12. Нігерія (перша команда з африканської кваліфікації)

13. Коста-Ріка (друга команда із зони КОНКАКАФ)

14. Польща (переможець групи E європейської кваліфікації)

Польща

15. Єгипет (переможець групи E африканської кваліфікації)

Єгипет

16. Ісландія (переможець групи I європейської кваліфікації)

Ісландія, ЧС-2018

17. Сербія (переможець групи D європейської кваліфікації)

Сербія, ЧС-2018

18. Франція (переможець групи А європейської кваліфікації)

19. Португалія (переможець групи B європейської кваліфікації)

20. Уругвай (друга команда із зони Південної Америки)

21. Аргентина (третя команда із зони Південної Америки)

22. Колумбія (четверта команда із зони Південної Америки)

23. Панама (третя команда із зони КОНКАКАФ)

24. Сенегал (переможець групи D африканської кваліфікації)

25. Марокко (переможець групи C африканської кваліфікації)

Збірна Марокко, ЧС-2018

26. Туніс (переможець групи A африканської кваліфікації)

Збірна Тунісу, ЧС-2018

27. Швейцарія (переможець стикових матчів європейської кваліфікації проти Північної Ірландії)

Швейцарія, ЧС-2018

28. Хорватія (переможець стикових матчів європейської кваліфікації проти Греції)

Хорватія, ЧС-2018

29. Швеція (переможець стикових матчів Європейської кваліфікації проти Італії)

Швеція, ЧС-2018

30. Данія (переможець стикових матчів Європейської кваліфікації проти Ірландії)

Данія, ЧС-2018

31. Австралія (переможець міжконтинентального плей-офф проти Гондурасу)

Австралія, ЧС-2018

32. Перу (переможець міжконтинентального плей-офф проти Нової Зеландії).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
5
год
:
57
хв
Бордо
21:45
Маріуполь
Вгадай результат матчу

Новини

Залиште відгук