Усик розповів, чи є бій з Верховеном небезпечним для нього: "Це дуже жорсткі люди"

Відомий український боксер Олександр Усик (24-0, 15 КО) поділився думками про майбутній бій проти нідерландського кікбоксера Ріко Верховена (1-0, 1 КО).

Усик vs Верховен / Колаж The Ring

Усик vs Верховен / Колаж The Ring

Віталій Ковальчук Журналіст

Чемпіон світу WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик розповів, чому Ріко Верховен є небезпечним суперником для нього.

до речі
відео дня
реклама 21+

"Тому що він боєць. Чемпіон світу з кікбоксингу. Усі знають: люди, які тренуються 5-10 років і мають пояси в боксі чи кікбоксингу – це небезпечні суперники. Ви бачили, що трапляється з деякими бійцями, коли вони виходять проти представників іншого виду спорту і не сприймають їх достатньо серйозно.

Усі бійці небезпечні – в UFC, боксі, кікбоксингу, муай-тай. Це дуже жорсткі люди. Ті, хто цим займається – трохи божевільні. Бо я знаю: інколи це біль, інколи не хочеться йти на тренування, але ти продовжуєш, бо це твій вибір. Борець, боксер, кікбоксер – це різні стилі, різні люди. Це все – божевілля", – сказав Усик для YouTube-каналу The Ring.

Нагадаємо, Ріко Верховен 10 років володів титулом чемпіона світу у лізі кікбоксингу Glory. Бій між Олександром Усиком та Верховеном відбудеться 23 травня в Гізі, Єгипет.

відео дня
до речі
реклама