Усик емоційно висловився про візит Джошуа в Україну: "Я знав, що повинен привести його на Майдан"

Український боксер Олександр Усик прокоментував візит Ентоні Джошуа до Києва.

Усик і Джошуа в Києві / Getty Images

Усик і Джошуа в Києві / Getty Images

Володимир Пастух
Володимир Пастух Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Олександр Усик розкрив емоційні деталі відвідин Ентоні Джошуа меморіалу полеглим Героям на Майдані Незалежності.

до речі
відео дня
реклама

"Трохи власних думок. Коли ми приїхали в Україну разом з Ентоні, перше, про що я подумав – це меморіал полеглим воїнам на Майдані Незалежності. Я знав, що повинен привести його туди, бо це ціна нашої свободи. Звичайно, мені хотілося показати йому й іншу Україну теж. Наші красиві міста, традиції, культуру, гостинність. Але є речі важливіші. Саме вони формують нас як націю.

Коли ми прийшли до меморіалу, спочатку я нічого не пояснював. Ми якийсь час мовчали. Слова були зайвими. Кожен, хто був там хоч раз, знає, яка там атмосфера. Ти не можеш бути просто перехожим – ти стаєш частиною цього місця і цього моменту. Ти водночас відчуваєш велику гордість і великий біль. Від цих почуттів там неможливо сховатися.

відео дня

І тоді я розповів йому про наших хлопців і дівчат, які віддали життя за Україну. Про їхні сім’ї та близьких, які втратили найрідніших людей. Для мене було важливо, щоб Ентоні побачив це не в новинах і не на екрані, а на власні очі. Бо тільки так можна по-справжньому відчути, що переживає наша країна. Світ має відчувати Україну серцем. Нашу силу, нашу гордість, наш біль", – написав Усик у своєму Telegram-каналі.

реклама

Нагадаємо, що Джошуа разом з Усиком також відвідали дебютний професійний бій Олександра Хижняка, в якому він нокаутував колумбійця Вільмера Барона.

до речі
реклама