Українці Миронюк не вистачило одного кроку до медалі на чемпіонаті Європи з фехтування
Дарія Миронюк увійшла у вісімку найсильніших рапіристок континенту.

Дарія Миронюк (праворуч) / фото: Федерація фехтування України
Перший у новому олімпійському циклі чемпіонат Європи з фехтування стартував у Генуї (Італія). Стартовим видом його програми стали особисті змагання рапіристок, де українка Дарія Миронюк зупинилася за крок від п’єдесталу.
У Генуї Миронюк, програвши в "пулі" один бій з п’яти, одразу стартувала з 1/16 фіналу. Там вона змусила скласти зброю так звану "нейтральну" представницю країни-агресорки Анну Соловйову (15:9). В 1/8 фіналу 23-річна киянка вирвала перемогу 15:14 у досвідченої медалістки Олімпіади, чемпіонатів світу та Європи у складі команди Франції Аніти Блаз. На жаль, у чвертьфіналі Дарья не змогла впоратися з угоркою Флорою Пастор (8:15).
В 1/8 фіналу завершила свої виступи ще одна українка Аліна Полозюк. Вона поступилася титулованій господарці змагань Мартіні Батіні (13:15). У 1/32 фіналу програли наймолодша представниця української команди Крістіна Петров, а також Ольга Сопіт.

Росіяни та білоруси знову в командах – FIE відкрила дорогу до чемпіонату Європи з фехтування

