Український чемпіон Європи та світу в бігу розповів про свою найзаповітнішу мрію у дитинстві
Іван Гешко зізнався, що його дитячі роки не було простими та легкими.

Іван Гешко / Facebook
Український легкоатлет Іван Гешко, уславлений бігун 2000-х років, чемпіон Європи та світу в бігу на середні дистанції, має у пам’яті спогади з дитинства, які пов’язані переважно з голодом.
до речі
"Пригадую, ще коли жив у Кліводині (рідне село Гешка), було постійне і нав’язливе відчуття голоду. Вісімдесяті роки, знаєте. Мати моя працювала у ланці. Взимку вони виконували інші роботи в колгоспі, а весна, літо, осінь – на буряках. Це зараз є техніка, а раніше все робилося вручну. Сапали, пололи, потім збирали цукровий буряк і так далі.
Зранку, коли батьки йшли на роботу, а в нас були канікули – ми залишалися самі на цілий день. Ходиш і весь час думка: "Щось би попоїсти". Була страва, яку ми дуже любили. Підсмажуєш багато цибулі, підсолив трохи і вмочуєш туди свіжий хліб. А на десерт – той же хліб, у кутку стоїть мішок цукру. Замочуєш шматок у відрі з водою – і в мішок. Ото був клас! Але потім діставав від батьків, бо у мокрому цукрі заводились мурашки (Усміхається)", – розповів Гешко в інтерв’ю Спорт 24.
Втім, Іван Гешко впевнений, що всі труднощі його лише загартували. До всього, вони привчили його терпіти та наполегливо йти до своєї мети. Тому всі блага, за словами атлета, просто так не даються.
"Знаєте, як кажуть у медицині: "Кошти ходять за пацієнтом". Якщо ти ставав успішним спортсменом – квартиру могли дати, ще щось. Досягаючи результатів у спорті, можна досягти успіху і в житті, скажімо так", – додав Гешко.
36-річний Іван Гешко у 2005 році став чемпіоном Європи в бігу на 1500 метрів у приміщенні, а у 2006-му виграв на цій же дистанції золото світового чемпіонату також у приміщенні.

