Українська тенісистка на турнірі в Польщі з "бубликом" знищила суперницю та вийшла у чвертьфінал

Анастасія Соболєва провела зустріч 1/8 фіналу на турнірі ITF W50 у Ґданську (Польща). Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Анастасія Соболєва / IMAGO

Анастасія Соболєва / IMAGO

Юрій Остроумов
Юрій Остроумов Журналіст

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

ITF W50, Ґданськ (Польща), ґрунт, 1/8 фіналу

Анастасія Соболєва (Україна, WTA № 290) – Беатрісе Зелтіня (Латвія, WTA № 516) – 2:0 (6:2, 6:0)

до речі
відео дня
реклама

Українська тенісистка Анастасія Соболєва (WTA № 290) здобула другу перемогу на турнірі ITF серії W50 у польському Ґданську – переконливо била представницю Латвії Беатрісе Зелтіню (WTA № 516).

Боротьба між суперницями була лише у першому сеті. Соболєва віддала в ньому Зелтіні лише два гейми та виграла 6:2. У другій партії домінування українки було тотальним. Як підсумок, вона била суперницю під нуль – 6:0.

Зустріч тривала 57 хвилин.

У чвертьфіналі Анастасія Соболєва зіграє або проти Хлое Паке (Франція, WTA № 317), або проти Брітт Дю Пре (Нідерланди, WTA № 348).

до речі
реклама