Україна стала найгіршою, програвши усі матчі на Євробаскеті U-20 – в останній грі "синьо-жовті" розгубили +17 очок

Збірна України U-20 завершила свої страждання на цьогорічному Євробаскеті U-20.

Україна – Фінляндія – 82:84

Україна – Фінляндія – 82:84

Андрій Булеца
Андрій Булеца Журналіст

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Євробаскет-2025 U-20, дивізіон А, матч за 15-те місце

Україна – Фінляндія – 82:84 (28:11, 17:20, 16:20, 21:33)

Ці збірні торік разом вийшли до еліти, але обом закріпитися не вдалося. Втім, навряд комусь було приємно фінішувати на останньому місці.

до речі
відео дня
реклама

Україна потужно провела першу чверть, здобувши перевагу в 17 очок. Втім, далі сталася, на жаль, вже звична на цьому турнірі катастрофа. Підопічні Валерія Плеханова віддали фінам усі три наступні десятихвилинки, а остання взагалі була жахливою. У підсумку сьома поразка із семи можливих.

Фінляндія також вилітає у дивізіон B, але з трішки кращим настроєм. Третій невдаха еліти визначиться у матчі Ісландія – Німеччина, а титул чемпіона розіграють Італія та Литва.

реклама