Україна отримала від Франції подвійний удар у спарингах національних збірних з футзалу
Жіночі футзальні збірні України та Франції провели дві товариські зустрічі. Результати та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Українки двічі поступилися француженкам / фото: АФУ
Товариські матчі
Франція (ж) – Україна (ж) – 4:2
Франція (ж) – Україна (ж) – 4:1
Обидва поєдинки футзальних національних жіночих збірних Франції та України відбулися на майданчику француженок – містечку Лудеак, що у регіоні Бретань.
Перший тайм першої зустрічі завершився внічию 1:1. На жаль, у другій половині українки поступилися та програли весь матч – 2:4. Авторками голів "синьо-жовтих" стали Софія Рубан та Оксана Шевчук.
У другій зустрічі футзалістки збірної Франції знову чотири рази підібрали ключі до воріт української команди, а у відповідь отримали лише один гол. Його авторкою стала Шевчук. 1:4 – Україна зазнала другої поразки.
Нагадаємо, жіноча збірна України з футзалу готується до еліт-раунду відбору на Євро-2027. Там на неї чекають команди Польщі та Бельгії, а також друга за рейтингом команда-переможець групи з основного раунду. У фінальному турнірі участь візьмуть вісім команд. Хорватія, як господарка турніру, автоматично отримала місце на Євро.

