Україна матиме несподіваного представника на етапі Діамантової ліги в Лозанні

Артур Фельфнер отримав можливість виступити у Швейцарії.

Артур Фельфнер / фото: instagram.com/arturfelfner

Артур Фельфнер / фото: instagram.com/arturfelfner

Юрій Остроумов
Юрій Остроумов Журналіст

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Український метальник списа Артур Фельфнер виступить на етапі Діамантової ліги в Лозанні, повідомляє Суспільне Спорт.

до речі
відео дня
реклама

Лідер збірної України спочатку не входив до заявки на змагання, але напередодні старту отримав місце у складі учасників.

У Швейцарії на Фельфнера чекає надзвичайно сильна конкуренція. У секторі виступатимуть усі шість найкращих метальників списа за поточним світовим рейтингом. Зокрема – це лідери сезону Румеш Таранга Патірадж та Юліан Вебер. Обидва у 2026 році вже кидали спис за позначку 90 метрів.

Чоловічі змагання з метання списа у Лозанні відбудуться у п'ятницю, 21 серпня. Початок – о 21:22 за київським часом.

Нагадаємо, 22-23 серпня у Сілезії відбудеться черговий етап Діамантової ліги, де будуть виступати Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко, а також Олег Дорощук.

до речі
реклама