Тренер збірної України з волейболу назвав завдання команди на чемпіонат Європи

Наставник "синьо-жовтих" Якуб Глушак поділився очікуваннями від великого волейбольного турніру.

Жіноча збірна України з волейболу / фото: volleyballworld.com

Жіноча збірна України з волейболу / фото: volleyballworld.com

Віталій Ковальчук
Віталій Ковальчук Журналіст

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

Головний тренер жіночої збірної України з волейболу Якуб Глушак оцінив готовність команди до чемпіонату Європи 2026 року.

до речі
відео дня
реклама

"Вважаю, що команда підготовлена до турніру. Наразі, на щастя, у нас немає жодних проблем зі здоров'ям дівчат. Усі вони готові тренуватися та грати. Турнір дуже тривалий, тому нам потрібно тримати їх усіх свіжими та готовими до гри. Що стосується тактичної частини, ми також готові до першого суперника — збірної Болгарії. Ми вже провели розбори з командою, пояснили їм усі наші тактичні напрацювання та що ми хочемо здобути в цьому матчі. Гадаю, дівчата справді вмотивовані та підготовлені до цієї гри.

На цей момент, перед початком турніру, наше головне завдання – тримати фокус на кожному окремому матчі. Зараз ми зосереджені на Болгарії; потім почнемо фокусуватися на Греції. Ми хочемо рухатися саме так, крок за кроком.

Звісно, ми прагнемо вийти з групи, а далі вже подивимося, хто буде нашим суперником і проти кого доведеться грати. Я впевнений, що кожен із нас має власні цілі на цей турнір, але, як я вже сказав, потрібно думати крок за кроком. Ми не можемо дивитися занадто далеко вперед, щоб не втратити нашу ментальну готовність", – сказав Глушак для Суспільне Спорт.

реклама
відео дня

Нагадаємо, ЧЄ-2026 з волейболу відбудеться з 21 серпня по 6 вересня. Україна потрапила до групи В, де зіграє з командами Чехії, Болгарії, Сербії, Греції та Австрії.

до речі
реклама