Світоліна знялася з останнього турніру напередодні Вімблдону – обрала майбутнє
Еліна Світоліна повідомила, що завершила виступи у Бад-Гомбурзі.

Еліна Світоліна / Фото Jimmie48

Дізнавайся про перемоги першим.
Перша ракетка України Еліна Світоліна (WTA № 8) ухвалила рішення знятися з турніру серії WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі.
"Усім привіт, це Еліна. На жаль, я мушу знятися зі свого матчу в 1/4 фіналу тут, у Гомбурзі. Я здобула дуже важку перемогу в непростому поєдинку, але цей поєдинок забрав у мене значно більше сил, ніж я очікувала. Тому маю провести декілька днів за відновленням.
Бажаю всього найкращого всім гравчиням, які продовжують виступати на турнірі, а самому турніру – великого успіху. Хотіла б побачити вас усіх наступного року", – розповіла Світоліна на відео у сторіз Instagram.
Нагадаємо, в 1/8 фіналу турніру Еліна Світоліна переграла у трьох сетах росіянку Людмилу Самсонову – 3:6, 6:3, 6:2. Зустріч тривала 2 години 13 хвилин.
Суперницею українки у чвертьфіналі мала стати представниця Китаю Сінь Ю Ван (WTA № 52).