Олійникова поступилася 208-й ракетці світу місцем у півфіналі турніру в Гамбурзі – українка несподівано знялася з матчу
Українська тенісистка Олександра Олійникова не продовжить боротьбу на турнірі серії WTA 250 в Гамбурзі.

Олександра Олійникова / Getty Images

Всі інсайди про зірок збірної України.
WTA 250, Гамбург (Німеччина), ґрунт, 1/4 фіналу
Олександра Олійникова (Україна, WTA № 45) – Еліна Аванесян (Вірменія, WTA № 208) – відмова Олійникової, прохід Аванесян
Українка Олександра Олійникова знялася з турніру серії WTA 250 у німецькому Гамбурзі перед чвертьфінальним матчем, де мала зустрітися з представницею Вірменії Еліною Аванесян, яка раніше представляла Росію на міжнародній арені.
Причина рішення Олійникової наразі ще невідома, інформує Суспільне Спорт. Напередодні Олександра здолала в матчі 1/8 фіналу представницю Іспанії Лейре Ромеро Гормас. Ймовірно, у тій грі українська тенісистка зазнала ушкодження.
Після зняття Олійникової на турнірі у Гамбурзі лишається одна українка – Ангеліна Калініна. У чвертьфінальному матчі вона зустрінеться з Тетяною Корпач (Німеччина, WTA № 81). Ця гра відбудеться сьогодні, 24 липня, не раніше 18:30 за київським часом.